• وبلاگ : به ياد لاله ها
 • يادداشت : خاطرات راهيان نور (1)
 • نظرات : 0 خصوصي ، 8 عمومي
 • تسبیح دیجیتال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام .ممنون از حضور گرمتان در وبلاگ مبادا روي لاله ها پا گذاريم.خاطره تاثير گزاري بود واقعا هم اگر چشم دل باز كنيم حضورشهدا را احساس مي كنيم.
  در پناه خداي منان

  به روز هستم با عنوان اصل انقلاب چيست؟

  در پناه حق

  آقا حسين گفتي مي خوام قالب وبلاگ رو درست كنم نگفتي كه مي خوام بزنم وبلاگ رو داغون كنم

  ودر رابطه ي مطلبت بايد بگم ماازخدمتي كه شهدا به ما كردن غافل هستيم و كارشون رو زياد بزرگ نمي بينمي، در صورتي كه اگه فداكاري هاشون نبود ما هم نبوديم .

  سلام بزرگوار

  مطلب جالبي بود، ياد و خاطره همه شهدا گرامي باد

  حيف و صد حيف كه فرهنگ شهادت را فراموش كرديم، متاسفانه از اون عزيز به نظر من نمي شود بيشتر انتظار داشت. وقتي در رسانه هاي ما به ندرت از فرهنگ ايثار و شهادت حرفي زده مي شود و اگر هم هست آنقدر كم رنگ و يا با رنگي غير از فرهنگ ايثار و شهادت، از طرفي جواني كه به علت عدم آموزش درست مسلماني، دارد بين سكولار و دين داري دست پا مي زنه بيشتر از اون انتظاري نيست. او عزيز كه اون دوران مردانگي را درك نكرده، باور كنيد من كه خود اون دوران را از نزديك لمس كرده ام و خاطراتي از دوستان شهيد دارم گاهي مي خوام سر به بيابان بگذارم از دست اين نامردي دوران.

  به شما عزيز هم خدا قوت مي گويم

  انشاء الله در قيامت با شهدا محشور شوي

  ياحق

  سلام اي عرش خاكي اي طلايه

  سلام اي اصل پاكي اي طلايه

  سلام اي جلو گاه نور در هور

  سلام اي شوره زاره شور در شور

  طلايه تو طلاي ناب داري

  به زير خاك خود مهتاب داري

  طلايه اي نگين خفته در خون

  توئي منزلگه مردان مجنون

  طلايه گو سخن با نام حيدر

  زمفقودين دشت پاك خيبر

  طلايه گو سخن با نام زهرا

  كه تنها ماند ه ام تنهاي تنها.

  سلام
  هرجاي ايران كه قدم مي زنيم داريم رو خون شهدا راه ميريم خدايا كمكون كن مواظب باشيم خونشونو پايمال نكنيم.
  خيلي خوبه كه ياد شهدا رو دارين زنده ميكنين دستتون درد نكنه
  + مليحه 

  با عرض سلامت و خدا قوت. نميدانم تا حالا برايتان پيش آمده كه با يك جمله ساده يا يك خاطره كه براي خيلي ها عادي است، عوض بشويد؟ زندگيتان از اين رو به آن رو بشود؟ و البته نه هر خاطره اي كه آن نوا و صداي شهداست كه بخاطر خلوصش به آدم جان ميدهد.

  در جامعه كثيف امروز اين مشكل براي منهم زياد پيش ميآيد. نمونه اش ديروز بود كه درخواست براي انجام آن كار از من شد با اينكه نميشود لذتش را نديده گرفت اما با تمام سختي از آن دوري كردم. پا روي نفس گذاشتن خيلي سخت است. احساس خوبي دارم اما حداقل دلم ميخواست يك خواب خوبي ديشب ميديدم كه نديدم. يعني خدا از من قبول نكرد با اينكه او خود ميداند كه من چقدر با نفسم مبارزه كردم و در اوج نياز از آن پرهيز كردم و علتش را هم فقط ترس از خدا ميدانستم. يعني اينكار من هيچ؟ پاداشي؟ خواب خوشي؟ ما كه لياقت جبهه و شهادت نداريم به يك خواب خوب هم راضي هستيم. ايكاش آن شهيد بزرگوار برايم دعا ميكرد. اگر شما نام آن شهيد را ميدانيد و اگر مزارش در بهشت زهراي تهران است، شما را به خدا بفرماييد

  با سلام خدمت شما برادر بزرگوار ، روزتان بخير.

  مطلب بسيار جالب و زيبايي بود اميدوارم هميشه در كارهايتان موفق و پايدار باشيد.

  خوش به سعادت شما كه كارتان ايجاب مي كند كه هر چند وقت به آن مكان مقدس قدم بگذاريد. هر گاه به آنجا ميرويد براي ما نيز دعا كنيد. بنده كه لياقت آن را نداشته ام كه عازم شوم دو سال پيش كه قرار شد با دانش آموزان مدرسه خود همراه شوم كه مادر بيمار شدند و نتوانستم با اين عزيزان همراه شوم حسرت زيارت آن مكان مقدس به دلم مانده ... البته يكي از دانش آموزان مقداري از خاك بعنوان تبرك برايم آورده و هنوز در كشوي ميز اتاقم هست تا خاطرم باشد اين آرامش و امنيت را مديون چه كساني هستيم...

  هنوز منتظرم كه بتوانم از طريقي با يكي از اين كاروان راهيان نور اعزام شوم و زمان تحويل سال نو را در كنار شهداء باشم ...

  در اين آفرينش بزرگ، شهيد تنها موجود زنده اي است كه ميلاد دارد، امّا مرگ ندارد.

  يا علي خدا نگهدارتان